İşte Galatasaray'ın Ljubomir Fejsa'ya sunduğu teklif!

Galatasaray, Benfica takımında oynayan Sırp ön libero için kiralama teklifinde bulundu. Fener’in de ilgilendiği Fejsa ile el sıkışan Sarı-Kırmızılı yönetim, 3 milyon euro teklif ediyor.

İşte Galatasaray'ın Ljubomir Fejsa'ya sunduğu teklif!

F.Bahçe ile Vedat Muriç transferinde karşı karşıya gelen Galatasaray’dan missilleme geldi. Sarı-Kırmızılılar’ın, Fenerbahçe’nin uzun süredir peşinde koşup el sıkıştığı Benficalı Sırp orta saha Ljubomir Fejsa’nın transferi için devreye girdiği ve büyük ölçüde anlaşma sağladığı ileri sürüldü.

Ramadani sıcak baktı

Sarı-Kırmızılı yöneticilerin Fejsa’nın menajeri Fali Ramadani ile yaptıkları görüşmede Fenerbahçe’nin oyuncu için yıllık 1.8 milyon euro teklif ettiğini öğrenince 2.5 milyon euroluk öneride bulunduğu öğrenildi. Bunun üzerine Ramadani’nin, “Siz Benfica ile anlaşın. Bizim açımızdan bir sorun olmaz” cevabını verdiği belirtildi.

İndirim istediler

Galatasaray’ın Benfica’ya da Fejsa’nın fiyatını sorduğu, Portekiz kulübünün yöneticilerinin 5 milyon euro istediği, Cim-Bom’un ise 3 milyon euroluk teklif yaptığı kaydedildi. 

Galatasaray’ın indirim istediği, tarafların yeniden biraraya geleceği Portekiz basınında yer aldı. Bu transferin 3.5 milyon euroya bitebileceği yorumu yapıldı. (Star)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER