İşte Hasan Şaş'ın görevine geri dönüş nedeni!

Süper Lig'in ilk hafta açılış maçında son şampiyon Galatasaray, ligin yeni ekibi Denizlispor'a konuk olmuş ve sahasan 2-0'lık mağlubiyetle ayrılmıştı. Denizlispor - Galatasaray maçına taraftarlar ile Hasan Şaş arasında yaşanan gerginlik damga vurmuştu ve yaşanan olaylardan sonra Galatasaray Yardımcı Antrenörü Hasan Şaş, görevinden istifa ettiğini açıklamıştı. Hasan Şaş bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla görevine geri döndüğünü açıkladı. Peki geri dönüş sürecinde neler yaşandı? İşte ayrıntılar...

İşte Hasan Şaş'ın görevine geri dönüş nedeni!

Spor Toto Süper Lig 2019-2020 Cemil Usta Sezonu'nun açılış maçı Denizlispor ile Galatasaray arasında oynandı. Son şampiyon Galatasaray'la, ligin yeni ekibi Denizlispor'un karşı karşıya geldiği maçta kazanan taraf 2-0'lık skorla Denizlispor olmuştu.

Denizlispor - Galatasaray maçına taraftarlar ile Hasan Şaş arasında yaşanan gerginlik damga vurmuştu ve yaşanan olaylardan sonra Galatasaray Yardımcı Antrenörü Hasan Şaş, görevinden istifa ettiğini açıklamıştı. 

Hasan Şaş bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla görevine geri döndüğünü açıkladı.

Hasan Şaş'ın geri dönüş sürecine dair ayrıntılar da ortaya çıkmaya başladı.

Galatasaray yönetiminin ve camianın yaşanan olaylara sessiz kalmasının Hasan Şaş'ı çok kırdığını ve üzdüğünü ifade eden Metin Karabaş, "Hasan Şaş nasıl istifasını sunduysa aynı şekilde arkasında durma eğilimindeydi fakat Fatih Terim'in 'Biz bu yola beraber çıktık, sonuna kadar beraber gideceğiz' demesinin ardından Hasan Şaş istifasını geri aldı.

Hasan Şaş'ın sosyal medyadan yaptığı açıklamayla hala kırgın olduğunu ifade eden Metin Karabaş, "Hem Fatih Terim'in ısrarı ve Hasan Şaş'ın Galatasaray'a olan aşkı ağır bastığı için Hasan Şaş görevine devam etme kararı aldı" dedi. (Fanatik)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER