İşte Terim'in derbi kozu!

FatihTerim, yıldızlarına, "Fenerbahçe'nin stoperlerini sürekli rahatsız edin. Nefes aldırmayın, çıkamasınlar" dedi. Galatasaray'ın hedefi sezon boyu çok hata yapan F.Bahçe savunması karşısında rahat pozisyonlar yakalamak

İşte Terim'in derbi kozu!

Galatasaray 20 yıl sonra Kardıköy'de kazanmakta kararlı... Teknik Direktör Fatih Terim, derbi öncesinde oyuncularıyla bir toplantı yaptı.  Derbide cesur bir futbol ortaya koyacak olan Galatasaray'da Fatih Terim sezon boyunca büyük hatalar yapan Fenerbahçe'yi böylece hataya zorlayıp vuracak.

BİZE KARŞI DA HATA YAPACAKLAR

Hücum oyuncuları Onyekuru, Feghouli ve Diagne ile görüşen Terim, yıldız oyunculara, "Fenerbahçe savunması bize karşı da hata yapacaktır. İleride sürekli basalım. Onlara sıkıntı çıkaralım" diye konuştu.

ÇABUK HAREKET EDELİM

Savunmayı hücumdan başlatacak olan Fatih Terim, Fenerbahçe savunmasının pas hatalarını da değerlendirecek... İmparator, oyuncularına topu kaptıktan sonra çabuk hareket etmelerini söyledi.

BU KEZ BİZ KAZANACAĞIZ

Cimbom'un tecrübeli hocasının yakın çevresine, "Fenerbahçe bu sezon savunmasında büyük açıklar verdi. Bize karşı son kozunu oynacaktır. Ancak her şeye rağmen kazanacağız" dediği öğrenildi.

TERİM'İN KOZU BADOU NDIAYE

Galatasaray'ın Fenerbahçe derbisinde en büyük kozu Badou Nidaye. Terim, Ndiaye'den derbide ön alanda şok pres uygulamasını istedi. Senegalli'nin kapacağı toplar Cimbom'un en büyük kozu olacak (Takvim)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER