İtalya'daki mucizenin gizli kahramanı Galatasaray yolunda!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, geçtiğimiz sezon devre arasında getirtiği Alberto Bartali'nin yerine Atalanta mucizesinin önemli isimlerinden Andrea Riboli'yi getirmek istiyor.

İtalya'daki mucizenin gizli kahramanı Galatasaray yolunda!

Son dakika Galatasaray haberleri...Son dönemde kondisyonerlerini sürekli İtalya’dan getiren Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, geçen sezon devre arasından beri Alberto Bartali ile çalışıyor... bir süredir tepkileri üzerinde toplayan Alberto Bartali’nin yerine Fatih Terim’in farklı bir ismi Galatasaray’a getireceği iddia edildi. Serie A’nın son iki sezonda sürpriz takımı Atalanta’nın iki kondisyonerinden birisi olan Andrea Riboli’yi isteyen Fatih Terim’in, bu isimle bir de görüşme yaptığı bildirildi.

Alberto Bartali'nin gelişi ses getirmişti

Alberto Bartali, geçtiğimiz devre arasında Galatasaray'a geldiğinde büyük ses getirmişti. Devre arası kampında yaptırdığı farklı kondisyon çalışmalarından övgüyle bahsedilmişti.

Atalanta İtalya'da 5'inci sırada

Küçük bütçesine rağmen İtalya'da büyük ses getiren Atalanta, Serie A'da 5'inci sırada. Atalanta, tarihinde ilk kez katıldığı Şampiyonlar Ligi'nde ise gruptan çıkarmayı başardı. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2019, 02:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER