İtalyan devi, Galatasaraylı futbolcuya talip oldu! Canlı yayında açıkladı...

İtalyan gazeteci Lorenzo Di Caprio, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında önemli açıklamalarda bulundu.

İtalyan devi, Galatasaraylı futbolcuya talip oldu! Canlı yayında açıkladı...

Lorenzo Di Caprio'nun açıklamaları şu şekilde:

Yunus Akgün'e İtalya'dan talip

Lazio, Galatasaray'ın genç futbolcusu Yunus Akgün ile ilgileniyor. Lazio yetkilleri onu 1 yıldır yakından takip ediyor. Roma kentinin diğer kulübü olan AS Roma'da onunla ilgileniyor. Roma'nın Yunus Akgün'le ilgili bir niyeti var ancak Lazio bu transferde bir adım önde. Lazio bu transferi bitirmek için çaba gösteriyor. Galatasaray ile temasta bulundu. Bu transfer ocak ayında gerçekleşmeyebilir ama İtalya Serie A'nın iki kulübü, Roma ve Lazio genç oyuncu ile ilgileniyor.

"Müzakereler devam ediyor"

Lazio'nun herhangi bir müzakere içinde olduğunu söylenemez. Lazio'lu yetkililer, Galatasaray ile Yunus Akgün'ün çıkışına nasıl bakıyor diye görüşme halinde. Bunun bir pazarlık olduğunu söyleyemeyiz. Bu oyuncu düşük bir fiyata Lazio'ya transfer olur da diyemiyoruz. Oyuncunun fiyatının yüksek olacağı çok belli. Lazio şartları zorluyor. Galatasaray ile konuşma halinde. 

İkinci Cengiz Ünder...

Sadece Lazio değil, Roma da Yunus Akgün ile ilgileniyor. İkinci bir Cengiz Ünder olabileceği düşünülüyor Roma tarafından.

"Chelsea ve Arsenal'ın ilgisi var"

Cengiz Ünder hakkında açıklamalar yapan Lorenzo Di Caprio, "Cengiz büyük bir potansiyele sahip. Sarri onu takımında görmek istiyor. Chelsea dışında Arsenal'ın ilgisi var." dedi. (Ajansspor)

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 01:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER