İtalyanlar Torrent'in yerine gelecek ismi yazdı! 2 aday daha...

Galatasaray'da alınan kötü sonuçlarla geleceği tartışma konusu olan Domenec Torrent'in yerine Igor Tudor'un getirilmek istendiği belirtildi.

İtalyanlar Torrent'in yerine gelecek ismi yazdı! 2 aday daha...

Galatasaray 'da gözler 11 Haziran'da yapılacak olan başkanlık seçimine çevrilirken, yeni yönetimin teknik direktör Domenec Torrent ile yola devam edip etmeyeceği merak ediliyor.

İtalyan basınında yer alan habere göre Galatasaray'da, başkanlık seçimi sonrası teknik direktörlük için Hellas Verona ile sözleşmesi sona eren Igor Tudor ilk adaylardan biri.

44 yaşındaki Tudor, Şubat 2017-Aralık 2017 aralığında Galatasaray'ı çalıştırmış ve alınan kötü sonuçlar sonrasında yollar ayrılmıştı.

De Zerbi ve Mancini de listede

Shakhtar Donetsk'ten ayrılan Roberto De Zerbi ile şu anda İtalya Milli Takımı'nı çalıştıran ve Galatasaray'da daha önce de görev yapan Roberto Mancini de ismi geçenler arasında yer alıyorlar.

Mancini için PSG iddiası

Fransız basınında yer alan haberlere göre ise Pochettino ile yolları ayırmayı planlayan PSG, İtalya Milli Takımı ile son dönemde başarılı sonuçlar alamayan Mancini'yi takımın başına getirmek istiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER