"Kafamı indirsem ceza, kaldırsam ceza..."

Galatasaray'ın sahasında Çaykur Rizespor'a 4-3 yenildiği maçta yaşanan olaylar nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından (PFDK) 2 maç men cezası alan Fatih Terim isyan etti. Terim, "Kafamı indirsem ceza, kaldırsam ceza..." dedi. İşte detaylar...

"Kafamı indirsem ceza, kaldırsam ceza..."

Çaykur Rizespor maçında yaşanan olaylar ile ilgili PFDK'ya sevk edilen ve 2 maç ceza alan Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, isyan etti. 

Profil fotoğrafını değişmişti

Önceki gün kişisel sosyal medya hesabının profil fotoğrafına terazi koyarak, 'adalet' vurgusu yapan tecrübeli hoca, göre isyan bayrağını iyice açtı. En ufak hareketinde ceza verilmesi için fırsat kollandığını belirten deneyimli çalıştırıcı bu durumun artık can sıkmaya başladığını söyledi.

"Kafamı indirsem ceza, kaldırsam ceza... "

Fanatik'in derlediği habere göre Terim, "Kafamı indirsem ceza, kaldırsam ceza... Diğer hocalar neler yapıyor, neler diyor ceza almıyor.

"Biz en ufak hareketimizde ceza alıyoruz"

Biz en ufak hareketimizde ceza alıyoruz. Saha içinde gerginlik olabilir, tartışabiliriz. Sonrasında zaten adam geldi, özür diledi. Her şeye böyle ceza mı verilir, eğer verilecekse herkese aynı şekilde verilmelidir!" dediği öğrenildi.

Yönetim sessiz kaldı

Terim'in sosyal medya hesabından terazi fotoğrafı paylaşması sonrasında birçok Galatasaraylı taraftar da tecrübeli hocaya aynı paylaşımla destek verdi. Hatta kaptan Muslera da geç saatlerde sosyal medya hesabına terazi fotoğrafı koydu.

Terim'in bu tepkisi gündem olurken, Sarı-Kırmızılı yönetimin sessiz kalması dikkat çekti. Kulüpten herhangi bir paylaşım ya da açıklama yapılmazken, yönetim sadece cezaya itiraz olarak Tahkim Kurulu'na başvurdu. (Ajansspor)

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2021, 05:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER