"Kararı kim verdiyse çok ciddi bir hata yaptı"

Galatasaray'ın özellikle hücum bölgesinde yaşadığı düşüş beIN Sports'ta yayınlanan "beIN Manşet" programında yorumlandı.

"Kararı kim verdiyse çok ciddi bir hata yaptı"

Eren Derdiyok'un, Gomis'in boşluğunu dolduramadığını söyleyen Mehmet Demirkol, "Gomis ile ilgili kararı kim verdiyse bugünkü tabloda çok ciddi bir hata yaptığı görülüyor" dedi.

İşte Demirkol'un sözlerinden öne çıkanlar:

"Gomis konusunda çok ciddi bir hata yapıldı"

"Galatasaray’ı Fenerbahçe kurtarıyor. Fenerbahçelileri de Galatasaray’ın durumu rahatlatıyor. Aslında birbirlerini ileri itmeleri gerekirken tam tersi bir durum var. Galatasaray’ı sadece hakem hataları, penaltıyla falan anlatmak çok mümkün değil. İçeride herkes uyanmış durumda. Çok ciddi sorunlar var. Bu sorunların çözülmesi lazım. Yapılması gereken belli. Oyuncu boşaltmak, oyuncu almak. Gomis konusunda kararı kim verdiyse çok ciddi bir hata yaptı. Gomis her ne kadar gitmek istese de onu tutmaya ikna etmemek, ciddi bir yönetim hatası olarak görünüyor, bu aşikar. Her şeyi Eren üzerinden anlatmak Eren’e haksızlık olabilir. Gomis’in de bu sezon 29 gol atma garantisi yoktu ama ne olursa olsun, yaratacağı etki Galatasaray’ı başka noktaya çıkarabilirdi."

"İyi ki Muslera'yı satmamışlar"

"Galatasaray iyi ki Muslera’yı satmamış. Tamam herkes hakkını yiyor da… 8 maçtır, rakip senden daha fazla şut çekiyor. Bir yerde Fatih Terim varsa, 'Bir planı vardır. Bekleyelim' derim ama yokmuş. 'Finansal Fair-Play’e uyalım ya da uymayalım' işte bunun kararının verilmesi lazım. Hangisi daha kötü, değerlendirmek lazım."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 01:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gomisin oğluyum
Gomisin oğluyum - 1 yıl Önce

Ben Galatasaray. Ya tebrik ediyorum

SIRADAKİ HABER