Kerem Aktürkoğlu'ndan kafa karıştıran açıklama: ''Her şey için teşekkürler!''

Galatasaray'ın bu sezon parlayan yıldızı Kerem Aktürkoğlu, sezonun bitmesiyle birlikte sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Kerem Aktürkoğlu'ndan kafa karıştıran açıklama: ''Her şey için teşekkürler!''

Galatasaraylı futbolcu Kerem Aktürkoğlu, hedeflerinin uzağında kaldıkları bir sezon olduğunu belirterek, "Bir futbolcu için Galatasaray forması altında geçen her sezon unutulmazdır. Bu yüzden bu forma ile geçirdiğim her an benim için unutulmaz olacak. Her şey için Teşekkürler" dedi.

"BU FORMAYLA GEÇİRDİĞİM HER AN UNUTULMAZ OLACAK, HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER"

Galatasaraylı futbolcu Kerem Aktürkoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: 

"Bir futbolcu için Galatasaray forması altında geçen her sezon unutulmazdır. Bu yüzden bu forma ile geçirdiğim her an benim için unutulmaz olacak. Her şey için Teşekkürler" dedi. Galatasaray’ın bu sezon gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken başarılı futbolcusu Kerem Aktürkoğlu, sezonun sona ermesinin ardından sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Galatasaray camiasına seslenen Aktürkoğlu, "Sizleri kimi zaman sevindirdiğimiz ama birçok zaman da üzdüğümüz bir sezonu geride bıraktık. Çalışıp, çabaladığımız ama hedeflerimizin uzağında kaldığımız bir sezon oldu. Her şeye rağmen inanılmaz desteğinizi hissetmediğim hiç bir an olmadı. Bir futbolcu için Galatasaray forması altında geçen her sezon unutulmazdır. Bu yüzden bu forma ile geçirdiğim her an benim için unutulmaz olacak. Her şey için Teşekkürler."

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2022, 02:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER