Kerem Aktürkoğlu'nun menajerinden Atletico Madrid açıklaması!

Kerem Aktürkoğlu'nun temsilciliğini üstlenen avukat Erkut Söğüt, genç yıldızın devre arası Atletico Madrid'e transfer olacağı haberleriyle ilgili konuştu.

Kerem Aktürkoğlu'nun menajerinden Atletico Madrid açıklaması!

Kerem Aktürkoğlu'nun devre arası için Atletico Madrid'le anlaştığı yönündeki iddiaları yanıtlayan Erkut Söğüt, ''Bu dedikodular çıkıyor. Ama gerçek değil. Öyle bir şey yok. Olsan bile kulüpler kendileri açıklama yaparlar. Zaten şu anda Kerem'in bir başka takımla anlaşması hukukî olarak mümkün değil. Bir çok kulüp Kerem'i izliyor. Milli takımda da oynuyor. Atletico veya bir başka kulüp şeklinde isim veremem; ama Galatasaray ve Türk milli takımında oynayan bir futbolcuyu pek çok kulüp izler." dedi.

"GALATASARAY'DAN SÖZLEŞME UZATMAYA DAİR BİR TALEP ALMADIK"

Kerem'in performansıyla ilgili eleştirilere de yanıt veren Söğüt "Negatif yorumlar da pozitif yorumlar da olabilir. Bu her futbolcu için geçerlidir. Kerem Aktürkoğlu'nun Galatasaray tarafından sözleşmesinin uzatılmasına dair, yazılı bir görüşme talebi almadık. Bu işler resmî olunca konuşulur. Şu anda kadar bize Galatasaray'dan bu yönde bir çağrı gelmedi. Bir şey konuşulmadı. Biz şu anda beklemedeyiz'' ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2022, 21:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER