Kolombiya basını transfer gelişmesini duyurdu! ''Falcao, başkanla görüştü''

Galatasaray'da sakatlığı nedeniyle İspanya'da tedavisini sürdüren Falcao'nun geleceği hakkında yeni bir açıklama daha geldi.

Kolombiya basını transfer gelişmesini duyurdu! ''Falcao, başkanla görüştü''

Geçtiğimiz günlerde basına açıklama yapan Millonarios Kulübü Başkanı Gustavo Serpa, Falcao'yu transfer etme hayalini açıklamıştı. Gustavo Serpa'nın şu anda Falcao ile görüştüğü iddia edildi. Gazeteci Julio Sanchez, Millonarios Başkanı Gustavo Serpa'nın Falcao ile görüştüğünü söyledi. Julio Sanchez, "Aldığım bilgiler, Gustavo Serpa'nın şu anda tedavisini sürdüren Falcao ile görüştüğünü, oyuncunun sağlık durumu ve transferiyle yakından ilgilendiği yönünde. Serpa'nın Falcao ile görüştüğünü öğrendim." dedi. 

Falcao, Galatasaray'dan ayrılacak mı?

Kolombiya basınından Caracol Radio'ya açıklamalarda bulunan Gustavo Serpa "Falcao'yu her gün Millonarios'a getirme ihtimalini hayal ediyorum. Onunla bir defa görüştüm ve transfer sadece onun isteğine bağlı" ifadelerini kullandı.

Sakatlığı nedeniyle bir türlü form tutamayan süper yıldız hakkında Kolombiya Milli Takımı hocası Rueda "En hızlı şekilde Falcao'nun iyileşmesini dilemeliyiz. En kısa sürede Falcao'yu yeniden sahalarda görmek istiyoruz. Rekabet ve tecrübe açısından Falcao'nun Milli Takım'da olması önemli." şeklinde konuştu. (f.arena)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER