Kostas Mitroglou'ndan Galatasaray itirafı!

Kariyerine PSV Eindhoven'da devam eden Yunan golcü Kostas Mitroglou, Galatasaray'da oynadığı dönemin kendisi adına harika bir tecrübe olduğunu söyledi.

Kostas Mitroglou'ndan Galatasaray itirafı!

PSV Eindhoven forması giyen Yunan futbolcu Kostas MitroglouGalatasaray günlerini ülkesinin basınına anlattı.

"BEN İŞİNİ YAPMAYA ÇALIŞAN BİR ADAMIM"

Eleştirileri doğal karşılayan Yunan futbolcu, "Şimdi de kariyerimde harika bir başka takımdayım, PSV'deyim. Takıma tecrübemi aktarıyorum. Buradaki hayatı seviyorum ve bence en önemli olan da bu. Yüksek seviyede futbol oynadığımda eleştiri olması da normal. Adil, adil değil, bu önemli değil. Bir forvet 1-2 maç gol atmadığında herkes eleştirme hakkına sahip oluyor. Limitleri geçmediği sürece eleştirilere her zaman açığız. Sosyal medyada 2-3 kez eleştirilere cevap verdim. Hakkında yalan yazıldığında, yanlış bir izlenim yaratmamak için cevap verdim. Ben işini yapmaya çalışan bir adamım, Kapalı, açık bir adam diye kendimi nitelendirmem." diyerek sözlerine devam etti.

2. çocuğunu bekleyen tecrübeli forvet, "Hayattaki en önemli şey aile. İnsanlar aile sahibi olunca hayatı da çok farklı görmeye başlıyor. İkinci çocuğumu bekliyorum, bundan büyük mutluluk yok. Bir adamı daha mutlu edecek bir şey yok." diyerek sözlerini tamamladı.

Kostas Mitroglou PSV'de bu sezon oynadığı 13 maçta 3 gol attı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER