''Kupanın olduğu her yerde Galatasaray camiası...''

Galatasaray ile Akhisarspor arasında yarın akşam Ankara Eryaman Stadyumu’nda saat 21:30’da başlayacak olan Süper Kupa mücadelesi öncesinde basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in cezası nedeniyle Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin katıldı.

''Kupanın olduğu her yerde Galatasaray camiası...''

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin, Süper Kupa maçına hazırlık maçının ötesinde bir maç olarak baktıklarına dikkat çekerek Kupanın olduğu her yerde biz Galatasaray camiası olarak elimizden gelenin en iyisini yaparak en büyük aday olduğumuzu göstermek istiyoruz." dedi.

Levent Şahin'in açıklamalarından öne çıkanlar:

“Biz de geçen senenin şampiyon takımı olarak buraya geldik. İki kupa ile bitirdik, yarın umarım üçüncü kupayla yeni sezona başlarız. Çok değerli bir rakip ile karşılaşacağız. Umarım Mehmet Hoca’nın katkılarıyla layık oldukları yere, Süper Lig’e en kısa sürede geri dönerler. Geçen seneki şampiyonlukla alakalı birkaç şey söylemek istiyorum. Zorlu bir süreçten geçtik ve iki kupanın sahibi olduk. Sizlerin huzurunuzda bu süreçte sonsuz emekleri olan personelimiz, çalışanımız ve büyük Galatasaray Taraftarına bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. İnşallah yarın onlara bir kupa daha armağan ederek yeni sezona başlarız. Rakibimize başarılar diliyorum. Futbol seyri ve keyfi açısından da hem ekranları başında hem de tribünlerde izleyen herkes için keyifli bir maç olur umarım.

Ortada bir kupa var, hazırlık maçından öte bir maç olarak düşünüyoruz. Kupanın olduğu her yerde biz Galatasaray camiası olarak elimizden gelenin en iyisini yaparak en büyük aday olduğumuzu göstermek istiyoruz. Hazırlık maçından ziyade seyir ve futbol keyfi açısından daha önemli bir karşılaşma olduğunu düşünüyorum.”

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER