Leo Dubois: "Böylesini ilk kez gördüm"

Galatasaray'ın yeni transferi Leo Dubois, taraftarların oluşturduğu atmosferi överken "Hazırlık maçında ilk kez böylesini gördüm" dedi.

Leo Dubois: "Böylesini ilk kez gördüm"

Galatasaray'ın Lyon'dan transferi Leo Dubois, Avusturya kampında açıklamalarda bulundu.

"HAZIRLIK MAÇINDA ATMOSFER İNANILMAZDI"

Galatasaray'a transferinden ötürü mutluluğunu dile getiren Dubois, "Galatasaray'a geldiğim için çok gururluyum. Çok büyük bir camia. Havalimanındaki karşılama olsun, hazırlık maçı olsun... Ne kadar büyük bir takım olduğumuzu gördük. Daha iyisi olacak umarım. Hazırlık maçındaki atmosfer inanılmazdı, ilk kez böylesini gördüm. Bu kadar tutku ve aşkla kulübüne bağlı taraftarlar gördüm. Ailem de çok mutlu oldu böyle bir projenin içinde yer alacağım için. Kupalar kazanacağımızdan, Şampiyonlar Ligi olacağından bahsettim. Çok mutlu oldular. İlk maçıma gelip beni seyredecekler." dedi.

Galatasaray'a gelmeden önce Gomis ve Sergio Oliveira ile konuştuğunu söyleyen Dubois, "Gomis ile konuştum. Sergio Oliveira ile birlikte oynadık, onunla konuştum. Ondan da olumlu geri dönüşler aldım. Bu sene bizden beklentiler var. Bu beklentileri karşılamak için elimizden geleni yapacağız." ifadelerini kullandı

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2022, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER