Linnes ve eşinden Galatasaray ve İstanbul itirafı!

Martin Linnes ve eşi Elisabeth Haugen, Norveç basınına verdiği röportajında birçok konu hakkında ilginç ifadeler kullandı.

Linnes ve eşinden Galatasaray ve İstanbul itirafı!

Galatasaray ile devre arasında yeni sözleşme imzalaması beklenen Martin Linnes ve eşi Elisabeth Haugen, Norveç basınına özel bir röportaj verdi.

Florya Metin Oktay Tesisleri'ne yakın evlerinde Norveçli gazetecileri konuk eden Linnes ve eşi Elisabeth Haugen dikkat çeken ifadeler kullandı.

''BAMBAŞKA BİR DÜNYAYA GELDİK''

İstanbul ve Türkiye tercihlerini kısaca özetlemesi istenen Elisabeth Haugen, ''Bambaşka bir dünyaya geldik'' ifadelerini kullandı.

15 Temmuz 2016'da yaşanan olayların hatırlatılması üzerine Martin Linnes, ''Açıkçası o dönem, başka bir ülkeye gitme konusunda biraz düşündük'' derken, eşi Elisabeth Haugen ''Artık her şey değişti. İstanbul'da da Norveç'teki kadar iyi bir şekilde yaşayabiliyorsunuz'' ifadelerini kullandı.

''BUGÜNE KADAR YAŞADIĞIM EN GÜZEL DENEYİM''

Geçen sezonki şampiyonlukla ilgili konuşan Linnes, ''Geçen sezonun sonuna doğru takıma önemli bir yardımım olduğunu düşünüyorum. Kazandığımız şampiynluk bugüne kadar yaşadığım en güzel deneyimdi'' dedi. Linnes'in eşi Elisabeth de bu şampiyonlukla ilgili ''Hiç bu kadar gurur duyduğum bir an yaşamamıştım'' dedi.

'İstanbul'da çok güzel anılarımız var' diyen Elisabeth Haugen Malene Pedersen'in konuk olarak geldiği maçın ardından gazetelerde manşet olmasıyla ilgili ''Bütün gazetelerde Malene vardı. Norveçli bu güzel kim?'' şeklinde konuştu.

''GALATASARAY'DA KALMAYI TERCİH EDERİM''

Yeni sözleşme konusunun da sorulması üzerine Linnes, ''Norveç'teki insanlar, benim ne kadar büyük bir takımda oynadığımın farkında olmalı. Galatasaray gerçekten çok büyük bir kulüp. Başka bir yere gitmektense burada kalmayı tercih ederim. Öyle de olacak gibi görünüyor'' ifadelerini kullandı. (Sporx)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER