Lokomotiv Moskova'dan Galatasaray açıklaması! "Şu andan itibaren..."

Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray'ın grubunda yer alan Lokomotiv Moskova, Porto deplasmanında 4-1 mağlup olarak kalifiye olma şansını kaybetti.

Lokomotiv Moskova'dan Galatasaray açıklaması! "Şu andan itibaren..."

Lokomotiv Moskova Teknik Direktörü Yury Semin, gruptan çıkma şanslarını kaybettikleri için üzgün olduklarını söylerken, bundan sonra Avrupa Ligi'ne kalabilmek için bütün şartları zorlayacaklarını dile getirdi. 

Yury Semin, "Şampiyonlar Ligi'nde işler istediğimiz gibi gitmedi. Kötü oynamadığımız maçlarda bile yaptığımız basit hataların cezasını ödedik. Burası farklı bir seviye. En ufak bir hatanın bile bedelini ödüyorsunuz. Bununla birlikte sakatlık sorunları da bizi olumsuz etkiledi." diye konuştu. 

"GALATASARAY'I YENMEK ZORUNDAYIZ"

Yury Semin, "Şu andan itibaren Avrupa Ligi'ne odaklanmak zorundayız. Aynı zamanda ülke puanına katkıda bulunmak için de Galatasaray'ı yenmek zorundayız. Yeneceğiz demiyorum. Buna mecburuz. Yıllar önce yine Şampiyonlar Ligi'nde Lokomotiv Moskova ile son 2 maçı kazanarak gruptan çıkmıştık. Bu sefer de başarmak için her yolu deneyeceğiz." ifadelerini kullandı.  (Futbolarena)

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 01:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER