Maç öncesi dostluk yemeği!

Galatasaray - MKE Ankaragücü mücadelesi öncesi, Galatasaray Yönetimi ile konuk ekibin Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sarı Kırmızılı kulübün geleneksel konukseverliği çerçevesinde dostluk yemeğinde bir araya geldi.

Maç öncesi dostluk yemeği!

Yemeğe Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Savaş Özüdoğru, MKE Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner ve Yöneticiler katıldı.

Yemek sonrası Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve MKE Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, Galatasaray Televizyonu’ndan Deniz Gülen’e açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, “Sayın Başkanımız katılamadı maalesef cezası nedeniyle. Ankaragücü takımını ağırlıyoruz bugün. 2018-2019 sezonunun ikinci yarısının ilk maçı. Güzel bir maç olmasını temenni ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

MKE Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner ise “Öncelikle teşekkür ediyorum misafirperverliklerinden dolayı yönetici arkadaşlarımızın. Tabii burada Mustafa Cengiz Başkanımızın da olmasını çok isterdik. İnşallah cezası bitince bir arada olacağız. Ben Galatasaray ailesine ve yöneticilerine misafirperverliklerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Mehmet Yiğiner’e kulübümüz adına maç günü plaketi takdim etti. (Galatasaray.org)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER