Malatya'da konuşulan 'taç'

BtcTurk Yeni Malatyaspor - Galatasaray maçında taç atışı, yerinden kullanılmadığı için tekrarlandı. Akıllara Alanyaspor - Fenerbahçe maçında yaşanan pozisyon geldi.

Malatya'da konuşulan 'taç'

Süper Lig'de Fenerbahçe'nin Alanyaspor'a 3-1 yenildiği maçın ardından 'Taç atışı' ve 'Aut atışı' ile ilgili kural ihlali yapıldığı yönündeki başvurusunun ardından bu hafta dikkat çeken bir olay yaşandı.

BtcTurk Yeni Malatyaspor ile Galatasaray arasındaki maçın ilk yarısında yaşanan bir taç pozisyonu, sosyal medyada çok konuşuldu. Yeni Malatyasporlu Issam Chebake hızlıca taç atışını kullandı. Ancak hakem Arda Kardeşler, taç atışının yerinden kullanılmadığını belirterek, Issam Chebake'in bir kez daha taç kullanmasını istedi. Yeni Malatyasporlu futbolcu, tekrar tacı kullanarak oyunu başladı.

ALANYASPOR - F.BAHÇE MAÇINDA NE OLMUŞTU?

Alanyaspor - Fenerbahçe maçında da Alanyaspor tacı kullanmış ancak hakem Halis Özkahya, Alanyasporlu futbolcuyu uyararak, tacı yerinden ve bir kez daha kullanmasını istemişti. Fenerbahçe ise tacın yerinde kullanılmaması halinde el değiştireceğini belirterek, kural hatası yaşandığı iddiasıyla maçın tekrarı için başvuruda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2019, 02:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER