Maldini'den Fatih Terim'e transfer sözü!

Fatih Terim'in eski öğrencisi Maldini, Hakan Çalhanoğlu konusunda bekledikleri teklifi alamazlarsa, oyuncunun transferi konusunda yardımcı olacakları sözünü verdi.

Maldini'den Fatih Terim'e transfer sözü!

Hakan Çalhanoğlu için Milan’la ilk görüşmeyi Şükrü Hanedar yapmıştı...

İkinci görüşmeyi ise bizzat Fatih Terim üstlendi. Milan’ın başına sportif direktör olarak geçen eski öğrencisi Paolo Maldini’yi hayırlı olsun demek için arayan tecrübeli teknik adam, milli futbolcunun durumunu sordu. UEFA ile kendileri gibi sorunları olduğunu ama Hakan’ı istediklerini kendilerine doğru bir ödeme planı çıkarılırsa milli oyuncuyu transfer edeceklerini söyledi.

Maldini, Hakan’ı kadroda düşünmediklerini ama önceliğin nakit parayı verecek takıma satış olacağının altını çizdi. Ama beklediklerinin altında bir teklif olması durumunda Galatasaray’a kiralayıp, kendisini Şampiyonalar Ligi’nde göstermesine izin vereceklerine söz verdi. 

Fatih Terim'den Holtby isteği

Bu arada Terim, önüne getirilen sol ayaklı 10 numara Lewis Holtby için araştırma yapılması istedi. Cardiff City’nin de devrede olduğu 29 yaşındaki Alman oyuncu için fiyat araştırması yapılacağı, ortaya çıkan rakamlara göre bir hamle yapılabileceği bildirildi. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2019, 05:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER