Manisa Salihli’de Galatasaray coşkusu!

Galatasaray'ın Süper Lig'de elde ettiği 22. şampiyonluk kutlamaları dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanında sürüyor.

Manisa Salihli’de Galatasaray coşkusu!

Galatasaray Manisa Salihli Taraftarlar Derneği tarafından düzenlenen şampiyonluk kutlamasına Yönetim Kurulu Üyemiz Dilek Kutlu katıldı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz yoğun programı nedeniyle katılamadığı gece için Salihlili Galatasaraylılara mesaj gönderdi. Başkan Cengiz'in konuşması barkovizyondan izlendi.

Kutlama gecesinde Salihli Galatasaray Taraftarlar Derneği sosyal sorumluluk projesine de imza attı. Şampiyonluk kutlaması organizasyonundan elde edilen gelirle engelli bir taraftarımıza akülü sandalye alınacak.

Kutlama gecesi canlı müzik ve meşale şovlarıyla devam ederken Sarı Kırmızılı taraftarlar 22. Lig ve 18. Ziraat Türkiye Kupası ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Kutlu ve Salihli Galatasaraylılar Derneği Başkanı Cüneyt Musal şampiyonluk kutlamasını Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’ye değerlendirdi.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Kutlu, “Şampiyonluk kutlamaları hakikaten çok keyif veriyor. Biz Galatasaray olarak taraftarların yüreğine dokunuyoruz, onların da bu kupalara dokunmak en doğal hakkı. Onun için biz de eşlik ediyoruz. Sadece Salihli’de değil birçok yere de beraber gidiyoruz aslında. İnanılmaz güzel bir gün. Çünkü biz yaşadığımız tüm zor zamanları hep birlikte yaşadık, taraftarın desteği bizleri sabahları uyandırdı, uykusuz gecelerin ardından umut oldu. Çok mutluyuz onlarla böyle iletişim halinde yakın temas etmekten. Tabii kutlamalar yaz sonuna kadar devam edecek. 2 kupamız var, taşımakta zorlanıyoruz. İyi ki Süper Kupa 7 Ağustos’ta. Yoksa 3 kupayı koyacak yer bulamayacaktık. Bu akşam burada dikkatimi çeken bir şey oldu. Herhalde ilk defa benim gittiğim şampiyonluk kutlamasında Fenerbahçeli dostlarımız vardı. Her başarı kutlanmaya değer diye bu akşam bizimle paylaşmak için buraya gelmişler. Örnek alınması gereken bir davranış olarak görüyorum bunu. Kendilerini tebrik ediyorum. Bütün Taraftar Dernekleri’nde olduğu gibi Manisa Salihli Taraftarlar Derneği Başkanı ve Yönetimi son derece ilgili, çok nazik ve özel misafirperverlikle ağırladılar. İnşallah daha nicelerine eşlik edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Salihli Galatasaraylılar Derneği Başkanı Cüneyt Musal ise şöyle konuştu:

“Çok mutluyuz. Biz 21’in ardından 22. şampiyonluğumuzu kutluyoruz. Biz 2 yıllık bir derneğiz. İnşallah seneye 3. yılımızda 23. şampiyonluğumuzu kutlayacağız. Salihli’deki Galatasaraylılarla beraber güzel bir ortamda şampiyonluğumuzu kutluyoruz.”

Şampiyonluk kutlaması pasta kesimi ve toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi. (Galatasaray.org)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER