"Maradona, Galatasaray'a geliyordu"

Arjantin Futbol Federasyon'u ve Independiente gibi kulüplerde üst düzey görevler alan ünlü futbol adamı Noray Nakış, Maradona'nın Galatasaray'a gelmek üzere olduğunu söyledi.

"Maradona, Galatasaray'a geliyordu"

DÜNYA KUPASI'NDAN SONRA GELİYORDU

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Nakış, ''Maradona'ya kırgınım. Ciddi bir rahatsızlık geçirdim. Geçmiş olsun diye telefon bile etmedi."dedi. 

Nakış, "Oysa benim ona çok emeğim geçti. Neyse önemli değil; geldiği zaman yine her zaman dostumdur. 2010 yılında Güney Afrika'da yapılan Dünya Kupası'ndan sonra Galatasaray'la görüştüm. Anlaştık" şeklinde konuştu.

Nakış, "Maradona, Galatasaray'ın yeni teknik direktörü olacaktı. Her şeyi ayarladık. Galatasaray'da çalışmayı çok istiyordu. Fakat son anda özel sorunları çıktı olmadı. Çok üzülmüştük'' ifadelerini kullandı.

MUSLERA, RIVER PLATE

Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te yaşayan Noray Nakış, Fernando Muslera'nın River Plate'e transfer olacağı yönündeki haberler için ise, ''Muslera çok iyi bir kaleci, hepimizin tanıdığı bir isim; ama River Plate'te Franco Armani var." dedi.

Nakış, "O da çok başarılı bir kaleci. Bu nedenle River'in Muslera ile ilgilendiğini düşünmüyorum'' açıklaması ile sözlerini tamamladı.  (Ajansspor)

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2019, 01:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER