Marcao'dan Donk ve Luyindama sözleri!

Galatasaray, Süper Lig’in 24. hafta mücadelesinde Fenerbahçe ile karşı karşıya geldi. Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanan mücadeleyi Galatasaray 1-0 kazanarak liderlik koltuğuna oturdu!

Marcao'dan Donk ve Luyindama sözleri!

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Marcao Teixeira, Fenerbahçe’yi Kadıköy’de 1-0 kazanılan Süper Lig maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Teknik Direktör Fatih Terim’in direktiflerini harfiyen uyguladıklarını ve önemli derbide güzel bir üç puanı hanemize yazdırdıklarını ifade eden Brezilyalı futbolcu, "Çok önemli bir maç oynadık. Sıradan bir maç değil, derbiydi sonuçta. Farklı bir maç. Hafta boyunca hocamız bizi en iyi şekilde hazırladı. Zaten ne zaman hocamızın teoride anlattıklarını pratikte sahaya yansıttığımız zaman ortaya güzel sonuçlar çıkıyor. O yüzden hafta başında hocamızın dediklerini harfi harfine sahada yaşadık. Biz de pratiğe çok iyi şekilde döktük. Çok iyi şekilde mücadele ederek üç puanı aldık. “ diye konuştu.

Lig periyodunun uzun olduğunu ve bu süreçte kendisiyle birlikte tüm stoperlere takım olarak ihtiyacımız olduğunu ifade eden Marcao, “Donk da Luyindama da çok iyi ve kaliteli stoperler. Baktığımız zaman üç günde bir maç oynuyoruz. Uzun bir periyot var. Stoper olarak hepimize ihtiyaç oluyor. Belki yarın oynamayacağım, yerime Luyindama ya da Donk oynayacak. O yüzden burada hocamızın verdiği karar önemli. Ben Luyindama ile oynarken de Donk ile oynarken de gayet iyi hissediyorum. Çünkü çok kaliteli stoperler. Hepimizin hazır olması gerekiyor bu sıkı maç periyodunda.” dedi.

Galibiyeti ailesine armağan eden Sambacı, “Bugün kızımın doğum günü. Ekstra bir şekilde motive oldum ve hazırladım kendimi. Bu güzel üç puanı Luiza’ya ve eşim Pamela’ya armağan ediyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Göktaş
Murat Göktaş - 2 yıl Önce

Marcao Öncelikle Kızın Doğum Gününü Kutlar Ve Biz Taraftarlara Muhteşem Bir Galibiyet Hediye Ettiğiniz İçin Teşekkür ederim

SIRADAKİ HABER