Mariano'dan Fernando ve Sevilla itirafı! "Sessiz kalamadım"

Mariano'dan Fernando ve Sevilla itirafı! "Sessiz kalamadım"

İki yıl Fernando ile birlikte sarı kırmızılı formayı giyen Mariano, ''Fernando'nun Sevilla'ya gitmesinden dolayı mutlu oldum. Sevilla'yı takip etmek için bir sebebim daha oldu. Umarım orada da kupalar kazanır. Fernando çok iyi bir futbolcu, Sevilla için çok iyi bir transfer oldu. Kesinlikle Sevilla'ya yardımı olacaktır. Hem saha içinde hem de saha dışında katkı sağlar.'' sözlerini kullandı.

''SEVILLA'YI BANA SORDU, ANLATTIM''

Fernando'nun Sevilla'dan teklif aldıktan sonra kendisine eski takımını sorduğunu söyleyen Brezilyalı sağ bek, ''Sevilla'dan teklif aldıktan sonra bana söyledi. Ben de sessiz kalamadım. Hemen kulübü ve şehri anlatmaya başladım. İspanya Ligi, Türkiye'den daha zor tabii. Kalitesi daha yüksek. Ancak Fernando, bu rekabete hazır durumda. Çok tecrübeli bir oyuncu. Yaşına göre çok üst düzey bir futbolcu. Galatasaray'da 3 şampiyonluk yaşadıktan sonra ayrılmak tabii ki zor olmuştur. Ancak Sevilla'da da başarılı olacağını düşünüyorum.'' şeklinde konuştu.

''ASLINDA GİTMEK İSTEMEMİŞTİM''

Eski takımı Sevilla hakkında da konuşan Mariano, ''Sevilla'da çok güzel anlar yaşadım. Orada kupalar kaldırdım. Sevilla'nın kariyerimin bir parçası olmasından dolayı mutluyum. Takımdan ayrılmak istememiştim. Sözleşmemin bitmesine bir yıl kalmıştı ve uzatma teklifinde bulunmadılar. Galatasaray'ın da bana ilgisi vardı. Ben de Galatasaray'a gitmeye karar verdim.'' dedi. (Sporx)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER