Mariano’dan geri dönüş açıklaması!

Galatasaray’da ismi devre arası gidecek futbolcular arasında olduğu iddia edilen Mariano, sarı-kırmızılı ekibi övdü, bu konudaki tutumunu ortaya koydu.

Mariano’dan geri dönüş açıklaması!

Galatasaray’ın Brezilyalı sağ beki Mariano, Brezilya basınına özel bir röportaj verdi.

Sarı-kırmızılı kulüpteki geleceği merak konusu olan ve son günlerde ismi ocak ayında gönderilecekler listesinde olacağına yönelik spekülasyonlara konu olan deneyimli futbolcu, kulüpte memnun olduğunu açıkladı.

‘Galatasaray’da çok mutluyum’

Mariano “Galatasaray’da çifte şampiyonluk yaşadım. Türkiye Kupası ve Süper Kupa kazanma mutluluğuna eriştim. İspanya’daki futbol seviyesi çok üst düzeyde. Takımlar daha güçlü, oyuncuların stilleri klas, bu yüzden de benim çok hoşuma giden bir lig ancak ben şu anki takımıma çok iyi adapte oldum. Çok büyük bir kulüp olan Galatasaray’da çok mutluyum” dedi.

‘Brezilya’ya dönerim ama kesin değil’

‘Artık 33 yaşına geldin, Brezilya’ya ve Fluminense’ye dönmeyi düşünüyor musun?’ şeklinde yöneltilen soruyu yanıtlayan Mariano, şunları söyledi:

“Evet geri dönmeyi düşünüyorum. Ama şimdi kalkıp Fluminense için bir şey söyleyemem. Garanti değil, çünkü geleceği bilmiyoruz. Ama tabii bu kulüp büyük etkisi olan bir kulüptür” (Milliyet)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER