Martin Linnes: "Galatasaray'da herkes Haaland'ı konuşuyor"

Galatasaray'ın Norveçli oyuncusu Martin Linnes, A Milli Takımımızın Norveç ile oynayacağı maç öncesinde Haaland için mesaj verdi,

Martin Linnes: "Galatasaray'da herkes Haaland'ı konuşuyor"

Galatasaray'da Dortmundlu oyuncunun etkisini anlattı. Linnes, yılbaşı gecesi talihsiz bir kaza geçen Omar Elabdellaoui için de konuştu.

İşte Linnes'in sözleri...

"NE YEDİĞİ BİLE MERAK EDİLİYOR"

Türkiye'de her pazartesi soyunma odasında konuşulan isimlerden biri Erling Haaland. Takım arkadaşlarım bana onu soruyor, merak ediyorlar. Ne yediğini bile merak ediyorlar.

"FALCAO ONU TAKİP EDİYOR"

Falcao, Haaland'ın farkında ve ondan çok etkilendi. Radamel, spot ışıklarının altında olmanın ve gol atmanın ne demek olduğunu biliyor, o yüzden yakından takip ediyor. Erling'in adını böylesine güzel bir şekilde duyurması harika.

"TÜRKLER ONDAN KORKUYOR"

Haaland'ın adı tüm Türklerin ağzında. Daha önce kimsenin görmediği şeyleri yapıyor. Bence Türkler onunla karşılaşmaktan korkuyor.

"NORVEÇLİLER İSTANBUL'A GELİYOR"

Son dönemde Türkiye'ye birçok Norveçli oyuncu geldi, bu güzel bir şey. Norveçliler özellikle benim olduğum İstanbul'a geliyor ve bu da bizler için daha sosyal bir ortam da sağlıyor. Onları burada görmek sevindirici.

"BÜYÜK BİR ŞOK YAŞATTI"

Omar Elabdellaoui'nin yaşadıkları büyük bir şok yarattı o gece. Medyada farklı iddialar vardı ve sonra kulüpten açıklama geldi. Bir kaos yaşandı, neler olduğunu çözmeye çalıştık.

"DÖNMEK İÇİN İSTEKLİ"

Omar ile geldiğinden beri yakın arkadaşlığım vardı. Kulüp onunla çok iyi ilgilendi ve etrafında sürekli birileri vardı. O da artık bir an önce sahaya dönmek için çok istekli.

"BENİ ÇOK ETKİLEDİ"

Şu anda içinde bulunduğu durumla baş edebilecek tek oyuncu Omar. Kazadan sonra yaptıklarıyla beni çok etkiledi. Sık sık konuşuyoruz, milli takım ile ilgili de heyecanlıyız.(Sporx)

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2021, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER