Mbaye Diagne, Galatasaraylıların gazabına uğradı!

Cuma gecesi 01.45'te paylaştığı Galatasaray paylaşımıyla sarı kırmızılı taraftarları heyecanlandıran Mbaye Diagne'nin Instagram hesabı yoğun şikayet üzerine kapatıldı. Bu arada Kasımpaşa cephesi Mbaye Diagne iddialarını, ''Galatasaray'ın o kadar parası yok'' diyerek yalanladı.

Mbaye Diagne, Galatasaraylıların gazabına uğradı!

Galatasaray'ın gündeminde bulunan ancak maliyeti nedeniyle transferinden vazgeçilen Mbaye Diagne, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla sarı kırmızılı taraftarları heyecanlandırmıştı.

Gece yarısı Instagram adresinden yaptığı paylaşımla ''Galatasaray'a mı geliyor?'' dedirten Mbaye Diagne'nin bunu sosyal medyada takipçi sayısını arttırmak için yaptığı belirtildi.

Mbaye Diagne'nin bir gün önce açtığı Instagram adresi bu paylaşımlarla bir anda 25 bin takipçiye ulaşırken, bu durum sarı kırmızılı taraftarları çok kızdırdı. Mbaye Diagne'yi spamlayan binlerce sarı kırmızılı taraftarlar, hesabın kapanmasını sağladı.

Bu arada Kasımpaşa Başkan Vekili Hilmi Öksüz, yaptığı açıklamada, ''Transferle ilgili herhangi bir bilgim yok. Zaten Galatasaray'ın o kadar parası da yok. Böyle bir durum olsaydı eğer bizimle iletişime geçilirdi. Galatasaraylı yöneticiler arkadaşlarımız. Bu iddialar basının asparagasları'' ifadelerini kullandı. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 03:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER