Melo'nun ahı mı tuttu? Fırat Aydınus'a pahalıya mâl oldu!

Yardımcı hakem Yusuf Bozdoğa’a ettiği küfürle olay olan ve hakkında ‘hakemlik hayatı sona erecek’ iddiaları ortaya atılan Fırat Aydınus’un durumu belli oldu.

Melo'nun ahı mı tuttu? Fırat Aydınus'a pahalıya mâl oldu!

Yeni Malatyaspor-Başakşehir maçında yardımcı hakem Yusuf Bozdoğa’a ettiği küfürle olay olan ve hakkında ‘hakemlik hayatı sona erecek’ iddiaları ortaya atılan Fırat Aydınus’un cezası belli oldu.

Maç ssonrası soyunma odasında yardımcı hakem Yusuf Bozdoğan’a ‘O bayrağı…’ diyip küfreden Fırat Aydınus’un ağır sözleri maçın temsilcilerinden Cenk Altun tarafından federasyona iletildiği ortaya çıktı.

TFF’nin yaşanan sert tartışma üzerine rapor istediği ve diğer yardımcıların da ifadelerinin alınacağı öğrenildi. Edilen sert küfürlerin ispatlanması halinde Disiplin Kurulun’a sevk edilecek olan Fırat Aydınus’a uyarı, kınama ve hak mahrumiyetinin yanı sıra 3 hafta ila 1 ay arasında maç yönetmeme cezası gelme cezası yüksek ihtimal olarak görünürken, tecrübeli hakemin bundan sonraki maçlarına Yusuf Bozdoğan’ı istememe hakkının olduğu bildirildi.

MELO'YA KÜFRETTİĞİ KAMERALARA YANSIMIŞTI

Daha önce bir dönem Galatasaray’da oynayan Brezilyalı futbolcu Felipe Melo’ya da küfür ettiği bilinen Fırat Aydınus, Bursaspor forması giyen Lima’yla da saha içinde problemler yaşamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER