Menajer Özkan Doğan'dan ASLAN ARENASI'NA flaş açıklamalar! "Bizimle 3 ay boyunca transfer görüşmeleri yapıldı ancak..."

Galatasaray’da oldukça hareketli saatler yaşanıyor. Sarı-kırmızılıların renklerine bağlamak için aylardır çaba harcadığı Alan Carvalho transferinde ilginç gelişmeler yaşandı. Brezilyalı oyuncunun, Türkiye temsilcisi Özkan Doğan ile tartışma yaşadığı iddialarına ünlü menajerden yanıt geldi.

Menajer Özkan Doğan'dan ASLAN ARENASI'NA flaş açıklamalar! "Bizimle 3 ay boyunca transfer görüşmeleri yapıldı ancak..."

Sarı-kırmızılıların renklerine bağlamak için aylardır çaba harcadığı Alan Carvalho transferinde ilginç gelişmeler yaşandı. Brezilyalı oyuncunun, Türkiye temsilcisi Özkan Doğan ile Dubai’de tartışma yaşadığı iddia edilmişti. Menajer Özkan Doğan’dan bu iddialara yanıt geldi.

"BİZİ DEVRE DIŞI BIRAKMAYA ÇALIŞTILAR"

Özkan Doğan, ASLAN ARENASI’na özel yaptığı açıklamada;

“Alan’ın bizim oyuncumuz olduğu doğrudur. Alberti, Baki Mercimek ve ben transferiyle ilgileniyorduk. Herhangi bir kavga durumu söz konusu değil. Bizimle 3 ay boyunca transfer görüşmeleri yapıldı. Ancak transfer bitti zannedilip son anda bizi devre dışı bırakmaya çalıştılar. FIFA talimatnamesi çok açık, oyuncunun menajeriyle görüşülmesi gerektiği belirtiliyor. 3 milyon Euro komisyon istememiz gibi bir durum yok, yalan. Ben Galatasaray’a dünyaca ünlü yıldız Wesley Sneijder’i getirdim. Galatasaray’ın transfer işini bozmak benim haddim değil.” şeklinde konuştu.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI ÖZEL HABER

Kaynak belirtilmeden kullanılması yasaktır.

Alan Carvalho'nun Türkiye temsilcilerinden Baki Mercimek:

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 21:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER