Menajeri, Serdar Aziz ile yaptığı görüşmeyi açıkladı! "Farkında olmadan böyle bir..."

Galatasaray'da kadroda istenmediği iddia edilen Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar, milli futbolcu ile arasında geçen görüşmeyi açıkladı.

Menajeri, Serdar Aziz ile yaptığı görüşmeyi açıkladı! "Farkında olmadan böyle bir..."

Galatasaray'da kadroda istenmediği iddia edilen Serdar Aziz'in menajeri Haluk Canatar TRT Spor canlı yayınına bağlanarak açıklamalarda bulundu.
 
Serdar Aziz ile olan görüşmesini anlatan menajer Canatar, "Bana gelip 'Fatih hoca ile ile görüşmeden hiçbir kulüple görüşmemeni senden rica ediyorum. Farkında olmadan böyle bir karar aldıracak büyük bir hata yaptıysam Fatih hocadan özür dilemek benim gücüme gitmez. Ben Fatih Hoca ile görüşeyim, ondan sonra değerlendirmesi yaparız' dedi. Serdar'ın üzerinde Fatih Terim'in büyük emeği var. Daha önce de Galatasaray'dayken Serdar'ı takımda görmek isteyen Fatih Hoca'dır."
 
Haluk Canatar konuşmasını "Biz hocaya nezaketsizlik yapamayız, onu da rencide etmemeliyiz. Biz bugüne dek hocadan saygısızlık görmedik. Futbolcularla olan ilişkilerinde her zaman pozitiftir, babacan bir insan. Ben Serdar'la konuşmadan hamle yapamazdım." sözleriyle tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018, 02:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim
ibrahim - 4 yıl Önce

Biz onun çok seviyoruz niye gitti gittisin

SIRADAKİ HABER