"MHK, Halis Özkahya'yı hala hakem olarak tutuyorsa yazık olsun"

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, "Takım Oyunu" programında Galatasaray-Konyaspor maçındaki olay penaltı kararını değerlendirdi.

"MHK, Halis Özkahya'yı hala hakem olarak tutuyorsa yazık olsun"

İşte Toroğlu'nun değerlendirmeleri:

"Serdar Aziz penaltı pozisyonunda topa doğru geliyor. O sırada Skubic’in ayağı geride. Serdar Aziz topa temas ediyor,Skubic ayağına basıyor. Pozisyon faul ancak faulü yapan Skubic. Serdar Aziz’in pozisyonu tertemiz. Bu harekete Serdar Aziz faul yapıyor diyen adamın aklından şüphe ederim. İnanılır gibi değil."

"BEN BUNLARA FUTBOL SAHTEKARI DİYORUM"

"Skubic kimi aldatıyor? Televizyon başındaki hakemleri aldattı. Ben bunlara futbol sahtekarı diyorum. Puan çalıyor. Statlardan bunları ayıklamak lazım. Serdar Aziz geçen hafta milli takımda sakatlandı. Konyaspor maçında ise iyi oynadı. Bazı milli takım oyuncuları beni rahatsız etmeye başladı."

"MHK, ÖZKAHYA'YI HALA HALEM OLARAK TUTUYORSA YAZIKLAR OLSUN"

"Hüseyin Göçek, sahada gördüğü pozisyona göre VAR ile konuşuyor. Halis Özkahya, 'Geçebilirsiniz' diyor. Bu senelerce konuşulacak. Bu sene çok kötü oynayan, Konyaspor'dan 3-4 gol yiyecek Galatasaray'a 2 sene konuşulacak bir şey verdiler. MHK, Halis Özkahya'yı hala hakem olarak tutuyorsa yazık olsun. Ayıptır. Bu terbiye ötesi bir şey."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2018, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER