MHK'nin yeni başkanı kim olacak?

Son haftalarda tartışma konusu olan Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu'nun istifasını açıklamasının ardından yeni başkanın kim olacağı sorusu gündeme geldi.

MHK'nin yeni başkanı kim olacak?

Kulislerde Kuddusi Müftüoğlu'nun ismi ön plana çıksa da MHK Başkanlığı için en büyük adayın Abdurrahman Arıcı olduğu öğrenildi.

Süper Lig'de üst üste yaşanan hakem hatalarının ardından; Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Yusuf Namoğlu, dün akşam saatlerinde yaptığı açıklama ile istifasını duyurmuştu.

Namoğlu'nun ayrılığının ardından MHK'nin başına kimin geçeceği merak konusu olurken kulislerde eski MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu'nun ismi geçmişti. Habertürk'ten Ahmet Selim Kul'un haberine göre MHK'nin başına Müftüoğlu'nun değil, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Başkanı Abdurrahman Arıcı'nın gelmesi bekleniyor!

2018'de yeniden TFFHGD Başkanlığına seçilen Arıcı'da problem çıkması durumunda ise Mustafa Çulcu ve Bülent Yavuz'un isimleri öne çıkıyor.

Yusuf Namoğlu, 2011 ve 2014 yıllarında olmak üzere iki defa kısa süreli olarak Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı'nı yapmıştı. Namoğlu son olarak 2016'da MHK'nin başına atanmıştı. (Habertürk)

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 03:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin erol
Metin erol - 1 yıl Önce

Hasta fenerbahçeli Galatasaray asla kabul etmemeli fb formasıyla fotoları var koç ali icraatlara başlamış bravo

SIRADAKİ HABER