Mitroglou'dan transfer itirafı! "Hemen bitirin dedim"

PSV Eindhoven'ın Galatasaray'dan transfer ettiği Kostas Mitroglou, transferin ardından ilk uzun röportajını verdi.

Mitroglou'dan transfer itirafı! "Hemen bitirin dedim"

Yunan golcü, Hollanda'ya gelmesi hakkında ''Burada olmak çok güzel bir duygu. İlk hissettiklerim stadyumun harika oluşu, takım içindeki herkesin çok iyi insanlar olması. Hemen oynama şansı bulduğum için mutluyum. Daha fazla oynayıp takımıma katkı sağlamak için çok çalışacağım. Hedefim, PSV adına gol atmak, onlara yardım etmek.'' sözlerini kullandı.

''TRANSFERİ BİTİRİN DEDİM, ÇOK DÜŞÜNMEDİM''

Galatasaray'dan PSV'ye transfer süreci hakkında konuşan Mitroglou, ''PSV'nin benim gibi güçlü bir 9 numaraya ihtiyacı vardı. Teknik direktörle konuştuğumda transferimi bitirin dedim ve buraya geldim. Çok fazla düşünmeme gerek yoktu. PSV için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Yeteneklerimi burada göstermeliyim, sonra neler olacağına bakarız.'' dedi.

Geleceği hakkında çok fazla düşünmek istemediğini de kaydeden Yunan golcü, ''Şu anda burada kiralık oynuyorum, dönüşüm olur mu? Bilmiyorum, futbolda her şey mümkün. Ancak şimdilik isteğim PSV'de başarılı olmak. Geleceği düşünmüyorum, sadece bu anı ve PSV'yi düşünüyorum.'' şeklinde konuştu. (Sporx)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER