Morutan, Galatasaray'a dönecek mi? Menajeri kesin konuştu...

Fatih Terim’in büyük umutlarla Galatasaray’a aldırdığı Olimpiu Morutan beklentileri karşılayamadığı için Serie B’den Pisa’ya gönderildi. Menajeri Giovanni Becali’ye göre bir daha Galatasaray’a dönmesi söz konusu değil.

Morutan, Galatasaray'a dönecek mi? Menajeri kesin konuştu...

Olimpiu Moruțan 2021 yazında 4.1 milyon euro'ya Galatasaray'a transfer oldu. Ancak sarı-kırmızılılar genç oyuncuyu sezon başıonda İtalya Ligi Serie B'de takımlarında Pisa'ya kiralık olarak gönderdi. 

Becali, Morutan'ın İtalyan takımında önemli bir isim olacağının altını çizdi. Galatasaray'a dönmeyeceğini söyledi.

Digi Sport'taki programda "Pisa'da önemli bir oyuncu olacağına eminim" diyen Becali, Morutan için; "Moruțan genç bir oyuncu, sabırlı olması gerekiyor. Geçen sene Galatasaray'da iyi bir başlangıç ​​yaptı, ancak daha sonra çeşitli nedenlerlegerçek değerini ifade edemedi. Pisa onun için yeni bir başlangıç. Şimdi dili öğreniyor, Marin ve Rus ona yardım ediyor. Yavaş yavaş istenilen verimi vermeye başlayacaktır. Pisa, Moruțan'a çok inanıyor ve Romanya milli takımı onu bekliyor. Sezon sonunda Pisa'nın onu satın alma opsiyonu var. Özellikle Ocak ayından sonra Pisa'da önemli bir oyuncu olacağına eminim. Türkiye'ye döneceğini sanmıyorum" dedi. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2022, 08:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER