Muslera açıkladı! "Sözleşmem bittikten sonra..."

Galatasaray'da kaleci Fernando Muslera, geleceğiyle ilgili ülkesinde yayınlanan bir radyo programına önemli açıklamlarda bulundu.

Muslera açıkladı! "Sözleşmem bittikten sonra..."

Uruguay'da yayın yapan Embajadores Del Gol adlı radyo kanalına konuşan 32 yaşındaki eldiven, Galatasaray'a gelişi, şampiyonluk maçı ve geleceği hakkında değerlendirmede bulundu.

"Lazio ile 4 yıllık yeni sözleşme imzalamak üzereydim ki Türkiye'den Galatasaray beni istedi. Bunun üzerine daha önce Fenerbahçe'de forma giyen Diego Lugano ile bir görüşme gerçekleştirdim. Kendisi bana kontrat yenilemekten derhal vazgeçmemi söyledi ve 8 yıllık hikaye bu şekilde başladı. Şu anda Türkiye'de doğmuş bir oğlum var ve yakında da kızımız dünyaya gelecek."

"Galatasaray'la olan sözleşmem bittikten sonra..."

"Her zaman söylediğim bir şey var. Eğer beni kabul ederlerse Galatasaray'la olan sözleşmem 2021 yazında bittikten sonra kariyerimi benim için her şeyin başladığı kulüp olan Montevideo Wanderers'ta tamamlamak isterim."

Başakşehir maçıyla ilgili konuşan Uruguaylı file bekçisi, "Yarın puanlarımızın eşit olduğu bir takımla oynayacağız ve mücadelenin kazananı şampiyon olacak. Öte yandan ayın 27'sinde Uruguay'a gitmek için biletimi aldım." ifadelerini kullandı. (Fanatik)

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 06:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER