Mustafa Cengiz'den Falcao yanıtı! ''Beckham istemiş...''

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sarı-kırmızılı takımda sakatlığı sebebiyle forma giyemeyen Radamel Falcao hakkında açıklamalarda bulundu.

Mustafa Cengiz'den Falcao yanıtı! ''Beckham istemiş...''

Radamel Falcao'yu David Beckham'ın sahibi olduğu Miami'nin istediğini ifade eden Cengiz, "İngiliz yakışlı bir futbolcu var, Beckham! Beckham'ın kulübü, Radamel Falcao'yu istemiş hem de çok daha yüksek para teklif etmiş. Tabii şimdi bunlara hiç kimse inanmıyor, biz bunları görüyoruz, anlatıyoruz. Real Madrid, Juventus istedi diyoruz, insanlar gülüyor ama gerçek bu. O zaman, sadece Galatasaray istedi ve Galastasaray'ı seçti diyorum yine olmuyor. Kolombiya basını da Türk basını da farklı şeyler yazıyor ancak Falcao şu anda bizimle ve Galatasaray'a çok büyük hizmetleri olacak" dedi.

NE İDDİA EDİLMİŞTİ?

Fox Sport Kolombiya'nın deneyimli muhabirlerinden Jorge Baravelle, yıldız oyuncunun Galatasaray'dan ayrılma kararı aldığını ve Amerika Ligi MLS ekipleriyle görüşmeler yaparken, önemli bir opsiyon aradığını belirtti.

David Beckham'ın ABD'de kurduğu ve ciddi bir yatırım yaptığı Inter Miami'nin, 33 yaşındaki oyuncu ile uzun süredir transfer görüşmelerinde bulunduğu iddiaları bir süredir basında yer almaktaydı.

- SNEIJDER VE DROGBA CEVABI

Galatasaray'da Başkan Mustafa Cengiz'e Emlak Konut anlaşmasının ardından Sneijder ile Drogba gibi yıldızların gelip gelmeyeceği soruldu

Mustafa Cengiz verdiği yanıtta, "Keşke bildiğimiz Sneijder ile Drogba olsa da onlarla beraber olsak. Büyük kulüpler yıldızlarla yürür.  Galatasaray çapında dünya çapında büyük takımlar her zaman 2-3 tane büyük yıldızlarla yürür ama mücadele eden gençler de olur. Gerisi de ölümüne oynayan futbolcular olur" dedi

Sarı kırmızılıların başkanı ayrıca, "Sizin rakipleriniz ne kadar güçlüyse siz o kadar güçlüsünüz! Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor ne kadar güçlüyse Galatasaray da o kadar güçlü olur. Biz kimsenin kötülüğünü istemiyoruz" sözlerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2019, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER