Mustafa Cengiz'den 'Fatih Terim ayrılıyor mu?' sorusuna yanıt!

Son dakika Galatasaray haberi... Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Kulüpler Birliği arasında yapılan değerlendirme toplantısı çıkışında Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, Fatih hakkında sorulan sorulara kısa bir cevap verdi.

Mustafa Cengiz'den 'Fatih Terim ayrılıyor mu?' sorusuna yanıt!

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Kulüpler Birliği ile TFF arasındaki toplantının ardından Fatih Terim'in dünkü açıklamalarının sorulması üzerine kısa bir açıklama yaptı.

Haber Global muhabirinin sorusunu yanıtlayan Cengiz, "Fatih Terim bizim önemli bir değerimiz. Fatih hocamızla yola devam ediyoruz." dedi. 

NE OLMUŞTU?

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Malatyaspor'u penaltılarla geçtikleri mücadelenin ardından flaş bir açıklama yapmıştı. 

Transfer süreci ile ilgili sorulan soruya yanıt veren  Fatih Terim “Benim kimseyle bir görüşmem olmadı. Malumu ilan ettim açıkçası. Kimsenin bilmediği bir şeyi söylemedim. Transfer ayında herkes yazarken, ben de açıkladım. Doğrusu bu.  O konular çok uzun. Bugün derin bir yalnızlık hissettim. Benim kişilere, gruplara değil Galatasaray’a sözüm var. Galatasaray’a emeğim var. O sözüm de Galatasaray’a. Zaten Mayıs'ta hem sözüm, hem kontratım bitiyor. Sözüm sözdür. Sözümde durmaya devam edeceğim. Canımız sağ olsun , canınız sağ olsun demek herhalde en doğrusu.“ ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 19:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER