Mustafa Cengiz'den Fenerbahçe ve İrfan Can hakkında çok konuşulacak iddia!

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe'nin transfer süreçlerinde şeffaf davranmadığını belirterek İrfan Can Kahveci'nin bonservis bedeli hakkında önemli bir iddiada bulundu.

Mustafa Cengiz'den Fenerbahçe ve İrfan Can hakkında çok konuşulacak iddia!

Fenerbahçe'nin İrfan Can Kahveci için 10 milyon euro ödeyip, 7 milyon euro açıkladığını iddia eden Mustafa Cengiz, "Hiçbir transferi açıklamıyorlar. Biz Erencan'ı 4.2 milyon TL'yi açıkladık. Dürüstlük, şeffaflık eleştiriliyor. 7 milyon dedi rakibimiz, fark ödemeyi 11 milyon euro'dan sonra yaptı. Toplama çıkarma yapın. İlkokul 2. Bana 10 deniyor, 7 açıklanıyor" dedi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sarı-kırmızılı kulübün geleceğini karartmamak için ne gerekiyorsa onu yaptığını ve yapmaya devam edeceğini ifade etti.

"KAFAMA SIKAR GİDERİM"

"Galatasaray'ın geleceğini karartmam" diyen Mustafa Cengiz, "Galatasaray'ın geleceğini karartmak; bana böyle bir şey nasip olmasın. Ben bunu hissetsem bile binlerce özür dilerim taraftarımdan. Kendimi yok ederim demeyeyim Ahmet Kaya gibi ama kafama sıkar giderim" dedi

"GALATASARAY DÜRÜSTTÜR, ŞEFFAFTIR"

Galatasaray'ın değerleri gereği her zaman dürüst ve şeffaf davrandığını ifade eden Mustafa Cengiz, "Ben bir kulum. Her gün, her saat hata yapabilirim. Galatasaray'ın aleyhine, bu manevi armaya kimse ihanet ettiremez. İşimde acı iflaslar yaşadım. Arkamdan çok hançerlendim. Galatasaray'a her şey feda olsun. Tüm yöneticilere, taraftarlara da dilerim. Taraftarlarımız da öyle. Yağmur, çamur, kar... Maça gelecek para var, dönecek yok. Ben bu insanlara ihanet edemem. Yapamadığıma inandığım anda... Bu bir kapasite meselesi, yapamayabilirim. Bazı kısım muhalefet bizi beceriksiz görüyor. Biz yalanlarda becerikli değiliz. Galatasaray bir kültürdür. Galatasaray bir dürüstlük abidesi olmak durumundadır." şeklinde konuştu.

MENSAH, BEŞİKTAŞ, GALATASARAY

"Beşiktaş'ın Kayserispor'dan Mensah'ı aldığı süreçte futbolcularının kendilerine teklif edildiğini ancak bu süreçe Beşiktaş dahil olduğu için girmediklerini dile getiren başkan Cengiz, "Allah büyük. Biz pazarlık arttırmadık. Biz mesela Mensah transferine girmedik. Ancak, ihale bize kaldı. Teklif bile vermedik. Menajerleri araya girdi. Sevgili Çebi'ye anlattım, çok ayıp işler yaptı. Eğer Beşiktaş masadaysa biz çekiliriz dedim." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER