Mustafa Cengiz'den flaş itiraf! "Transferi hanımı istemedi"

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, beIN Sports 1'de yayınlanan özel programda Güntekin Onay'ın stoper transferiyle ilgili sorusuna yanıt verdi.

Mustafa Cengiz'den flaş itiraf! "Transferi hanımı istemedi"

Mustafa Cengiz, "Bazı özel durumlar var, onları hocamızla hallediyoruz. Bu tartışmalar ne için? Galatasaray için. Bazı görüşlerimiz ayrı olabilir ama bizim ortak paydamız Galatasaray. Bazen eğrisi, doğrusuna denk gelmiyor, futbolcu sizin istediğiniz verimi sağlayamıyor." diyerek sözlerine başladı.

"ANLAŞMA YAPTIK, HANIMI GELMEDİ"

Stoper transferiyle ilgili sürece de değinen Galatasaray Başkanı, "2 Ocak'ta bir stoper ile anlaşma yaptık, kulübüyle de anlaştık ama futbolcunun hanımı bu transferi istemedi. Biz ne yapalım şimdi? Stoper transferi için çok uğraştılar ama teknik kadromuz Donk ve Ahmet Çalık'tan daha iyi bir futbolcunun gelmesi gerekti. Donk ve Ahmet Çalık'ın üstünde bir futbolcuyu FFP mali kriterleri içerisinde bulamadık." ifadelerini kullandı.

"5-6 İSİM GELDİ, GİTTİ AMA OLMADI"

"5-6 isim geldi, gitti ama olmadı, takımın seviyesini yükseltecek şekilde birini bulamadık." diyen Mustafa Cengiz, "Oturup bunun tartışmasını yapmadık. Hocamız da aynı fikirde, genç futbolcuları çıkartmak istiyoruz." sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER