Nevzat Dindar: "Galatasaray, dünya çapında bir 6 numarayla anlaştı!"

Seçime sayılı günler kalan Galatasaray'da kongre heyecanı sürerken adaylar diğer taraftan da transfer çalışmalarını sürdürüyor.

Nevzat Dindar: "Galatasaray, dünya çapında bir 6 numarayla anlaştı!"

Galatasaray'da seçim atmosferi iyiden iyiye kendisini hissettirirken, transfer çalışmalarına da dört koldan devam ediliyor.

Başkanlık için iki aday Dursun Özbek ile Eşref Hamamcıoğlu göreve geldiği takdirde transferleri zaman kaybetmeden halletmenin planlarını yapıyor.

Spor yazarı Nevzat Dindar, Galatasaray'ın transfer gündemine ilişkin flaş bir iddiada bulundu.

İşte Nevzat Dindar'ın A Spor'da yaptığı o açıklama:

"DÜNYACA ÜNLÜ 6 NUMARA İLE ANLAŞTI, UÇAĞI HAZIR"

“Bana gelen telefon şuydu. Dursun Özbek ve ekibi, dünyaca ünlü bir 6 numara ile anlaştı. Çok sansasyonel bir isim, önemli bir transfer. Bana 'Özel uçağı, her şeyi hazır' denildi. Sıradan bir transfer değil, ortalığı sallayacak."

"ÖZBEK SEÇİLİRSE İNECEK UÇAKLAR TARAFTARI HEYECANLANDIRIR"

"Dursun Özbek cephesi teknik direktör konusunu her ne kadar 12 Haziran’a bıraksa da transfer konusunda ekibi çalışıyor. Ekibinden bir isimle görüştüm. Galatasaray’ın bir 6 numaraya ihtiyacı vardı. ‘Biz 6 numara pozisyonuna sıradan bir oyuncu alamayız.’ dedi. Zaten bir dünya markası 6 numara ile anlaşmışlar. Dursun Özbek seçilirse inecek uçaklar Galatasaray taraftarını heyecanlandırır.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER