Nihat Özdemir'den Galatasaray açıklaması!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, NTV ekranlarında yayınlanan %100 Futbol programında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Nihat Özdemir'den Galatasaray açıklaması!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, NTV ekranlarında yayınlanan %100 Futbol programında Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova'nın sorularını yanıtladı.

Özdemir'e Galatasaray Kulübü ile Kulüpler Birliği arasında yaşanan gerilim soruldu.

Nihat Özdemir konuyla ilgili yaptığı açıklamada;

Ben bu konuda çok önemli mesai sarf ediyorum. Galatasaray ile hepimizin bildiği açıklama yüzünden bir gerilim oldu, ve bu gerilim sürmekte. Hem Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman'a hem de Galatasaray Başkanı Sayın Mustafa Cengiz'e, artık bunun yeter olduğunu, birlik beraberlik içinde olursak hepimiz için daha iyi olacağını ifade ediyorum. Biz de TFF olarak, kavgaların olmaması gerektiğini ve Kulüpler Birliği'nin de birlik-beraberlik içinde olursa daha kolay kararlar alabileceğimizi, Türk futbolunu nasıl daha ileriye götürebileceğimizi pastayı nasıl daha büyüteceğimizi konuşabiliriz. Bu konuda hiç yılmadım. Az kaldı, yakın zamanda bu da gerçekleşecek. Hem Sayın Cengiz'in hem de Sayın Orman'ın bu konuda iyi niyetli olduğunu görüyorum. Diğer kulüpler birliği üyeleri de Galatasaray'ı aralarında görmek istiyorlar. Az kaldı, başarılı olacağız.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 21:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER