"Niye biz Fırat'a inanıyoruz, Fatih Terim 'Küfretmedim' diyor"

CNN Türk'te yayınlanan "Pazar Akşamı Futbol" programının yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde yaşanan olayların ardından verilen cezaları eleştirdi.

"Niye biz Fırat'a inanıyoruz, Fatih Terim 'Küfretmedim' diyor"

İşte Çelikler'in o sözleri:

"ASIL İTİRAZ ETTİĞİM NOKTA TERİM'E 7 MAÇ"

"Derbide verilen cezalarda asıl itiraz ettiğim nokta Fatih Terim'e 7 maç. Fatih Terim'in küfrettiğini biz gördük mü? geçen sene Şenol güneş'in Ali Palabıyık'a bayağı bir salladığını gördük ama. O kadar ağır küfürler edildi ki Palabıyık onu tribüne gönderdi. Nedense rapora yumoş dökülüyor, vernelleriyor ve ceza 1 maça iniyor."

"BAŞKA KÜFREDENLERE DE CEZA VERİN"

"Galatasaray'a sıfır ceza verildi. Mustafa Cengiz'e ve Albayrak'a verilmedi. Bence biraz Fatih hocaya geçmişten gelen bir ceza olarak görüyorum. Bence 'Sen de artık yettin' cezası bu. Eşitler içinde daha eşit bir şey Türk futbolunda var mı var? Ulusoy döneminde vardı, Mehmet Ali Aydınlar döneminde vardı. Bu dönemde de var. Küfür ettiyse ceza verilecek. Hoca 'Etmedim' diyor. Niye biz Fırat'a inanıyoruz Fatih Terim küfretmedim diyor. Küfrettiyse verin; ama başka küfredenlere de verin. Benim dediğim bu."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 01:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER