Nuri Şahin, Galatasaray iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu!

Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk’ün takımın başında görmek istediği Antalyaspor Teknik Direktörü Nuri Şahin, konuyla ilgili olarak ilk kez konuştu.

Nuri Şahin, Galatasaray iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu!

Galatasaray Başkan Aday Metin Öztürk’ün, “Sezon sonunda görüşeceğimiz hocalardan birisi de Nuri Şahin olacak” sözlerin ardından Antalyaspor Kulübü ile Öztürk arasında sert tartışmalar yaşandı. Tartışmanın öznesi olan teknik direktör Nuri Şahin ise sessizliğini bozdu.

Kredi ve Yurtlar Kurumu Öğrenci Yurdu'nda Akdeniz Üniversitesi'nde eğitim gören gençlerle bir araya gelen Nuri Şahin, gelen sorular karşısında isim vermeden Galatasaray’a mesaj gönderdi.

Bir öğrencinin, “Başka takımlardan size transfer teklifleri geliyor, bu konudaki düşünceniz nedir?” sorusuna yanıt veren Nuri Şahin, Sarı-Kırmızılılara kapıyı kapattı. Kulüp ismi kullanmayan Şahin, “Antalyaspor’da çok mutluyum, basında çıkan haberlerle ilgilenmiyorum” ifadelerine yer vererek, hakkında çıkan iddialara ilk kez karşılık vermiş oldu.

Ersun Yanal'ın ardından Antalyaspor'da futbolcu & hoca olarak göreve gelen Nuri Şahin, saha kenarındaki performansıyla göz kamaştırıyor. Son 11 maçlık periyotta yenilgi yüzü görmeyen kırmızı beyazlılar kalesinde sadece 5 gol gördü ve 27 puan topladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER