''O da dönerse, Onyekuru ile birlikte Galatasaray çok tehlikeli olur!''

Erman Toroğlu, Galatasaray'ın Başakşehir'i 3-0 mağlup ettiği mücadelenin ardından A Spor ekranlarında değerlendirmelerde bulundu.

''O da dönerse, Onyekuru ile birlikte Galatasaray çok tehlikeli olur!''

İşte Erman Toroğlu'nun sözleri:

"ARTIK BÜYÜK TAKIM OLAMAZLAR"

"Başakşehir, Abdullah Avcı ve Okan'ın Başakşehir'i değil, bu Başakşehir'in bayağı değişim göstermesi lazım. Bazı oyuncuların gitmesi lazım. Çok konuşup, az iş yapan memur tipi olmuşlar. Başakşehir'de oyuncuların bir kademe daha mücadele etmesi lazım. Başakşehir, bundan sonra büyük takım olma şansını belki kazanamaz, olmaz."

"VAH TÜRK FUTBOLUNUN HALİNE"

"Onyekuru geldi, geçen hafta gol attı. 5 aydır futbol oynamıyor ve gelip Galatasaray'da bu işleri yapıyor. Vah Türk futbolunun haline."

"FARK YOK AMA GÖRECEĞİZ"

"Mustafa Muhammed'in gördüğüm kadarıyla Diagne'den farkı yok ama göreceğiz."

"DONK'UN ATTIĞI TOP"

"Galatasaray'ın maçında atılan golde Donk'un attığı top, hemen hemen 40 metreden, adrese teslim bir top. Çok güzel orta, çok güzel gol."

"O ZAMAN DAHA FAZLA İŞ YAPAR"

"Galatasaray'da sol tarafı Onyekuru halletti, kaleci de geldi. Muslera geldi, Onyekuru solda, Feghouli de sağa gelirse, Galatasaray çok farklı olur. O zaman Mısırlı da daha fazla iş yapabilir."

"ÇABUKLUKTA VERKAÇTA GÖRECEĞİZ"

Gedson Fernandes'e bakacağız, uyacak mı, uymayacak mı, yeni bir oyuncu. Feghouli'yi biliyoruz ama, Onyekuru soldayken müthiş oynuyorlardı. Muhammet hava topunda Diagne'den iyi ama çabuklukta, verkaçta göreceğiz.

"SARRACHI İYİ OYNADI"

"Galatasaray'da Saracchi de çok iyi oynadı, çok iyi işler yaptı. Maç boyunca iyi işler yaptı, topa fazla vurmadı, iyi yerlerde müdahaleler yaptı, topu oyuna iyi soktu."

"NEDEN BAHSETTİĞİNİ ANLAMADIM"

"Aykut Kocaman'ın Muslera'dan bahsetmesini anlamadım, Başakşehir bugün hiçbir şey oynamadı. İzlediğim takımların tepesine Trabzonspor - Beşiktaş'ı koyarım, ardından A. Hatayspor - Galatasaray'ı koyarım sonra Fenerbahçe ve Başakşehir'i koyarım ama Fenerbahçe lider."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER