"O maçı asla unutamam, son 15 dakika Fatih hoca beni oyuna almıştı"

Galatasaray'ın eski savunma oyuncusu ve beIN Sports yorumcusu Gökhan Zan, yılar önce Galatasaray formasıyla Fenerbahçe Stadı'nda şampiyon oldukları maçtaki anılarını anlattı.

"O maçı asla unutamam, son 15 dakika Fatih hoca beni oyuna almıştı"

Derbilerinin öneminin kendisi açısından büyük önemi olduğunu söyleyen Gökhan Zan, yıllar önce Galatasaray'ın, Fenerbahçe Stadı'nda şampiyonluk kupası kaldırdığı maçı asla unutamadığını ve o müsabakada son 15 dakika oyuna alındığını söyledi. 

"KADIKÖY'DE ŞAMPİYON OLDUĞUMUZ MAÇI ASLA UNUTAMAM"

"Galatasaray formasıyla Kadıköy'de şampiyon olduğumuz maçı asla unutamam. Stadın ışıkları sönmüştü ama biz karanlığı, aydınlığa çevirdik. Son 15 dakika Fatih hoca beni oyuna almıştı. Kadıköy'de kupa kaldırmak bize nasip oldu."

"FENERBAHÇE TARAFTARI ÇİRKİNLİK YAPMADI"

"Fenerbahçe taraftarı da hiçbir çirkinlik yapmadı. Maçtan sonra olaylar oldu ama biz onları görmedik. Bu denli gerilimi yüksek maçta Fenerbahçe taraftarı gerçekten centilmence davrandı."

"KARANLIĞI AYDINLIĞA ÇEVİRDİK"

"Bana, 'Bütün sezon mu oynamak istersin yoksa bu maçta mı oynamak istersin' diye sorulursa; '34 haftanın 33'ünü oynamayayım o maçta oynayayım' derim. Fenerbahçe'nin o stadyumda kupa kaldırmak nasip oldu. Karanlıktı ama stadın ışıkları kapalıydı. Sorun değil. Karanlığı aydınlığa çevirdik."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2018, 03:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER