Okan Buruk'tan Arda Turan için Galatasaray ve Beşiktaş açıklaması!

Medipol Başakşehir'in kamp kadrosuna almadığı Arda Turan ile ilgili olarak teknik direktör Okan Buruk açıklamalarda bulundu

Okan Buruk'tan Arda Turan için Galatasaray ve Beşiktaş açıklaması!

"ARDA'YA BİRKAÇ GÜN İZİN VERDİK"

"Arda Turan, Galatasaray'a transfer olacak mı?" sorusuna TRT Spor canlı yayınında yanıt veren Okan Buruk "Fatih Hoca, Arda Turan açıklaması yapmış, ona katılıyorum. Arda ülke için değerli. Arda Turan takımda oynamak için her şeyi yaptı. Son dönemde o mevkide 4-5 oyuncumuz oldu. Arda'nın motive olması, kendini iyi ve değerli hissetmesi gerekiyor. Arda'ya alacağı her karara saygı duyacağımızı söyledim. Yeni bir başlangıca ihtiyacı olduğunu belirttim. Yeniliğe ihtiyacı var, Arda'nın da bu yönde düşünceleri var. Birkaç gün izin verdik, ne yapacağına karar verecerek. Arda'nın ve kulüplerin ne yapacağı önemli hayırlısı neyse o olsun." dedi.

BEŞİKTAŞ SORUSUNA YANIT

"Arda Turan eski hoca Abdullah Avcı'nın yanına gider mi? Beşiktaş'a transfer olur mu?" sorusuna da cevap veren Okan Buruk "Bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

"VOLKAN BABACAN'DA GELİŞME YOK"

Beşiktaş ile adı geçen Volkan Babacan'ın durumu hakkında konuşan Okan Buruk "Volkan Babacan'ın transferi konusunda herhangi bir gelişme yok." dedi.

"ROBINHO İÇİN TEKLİF GELMEDİ"

Sivasspor'un gündeminde olan Robinho ile ilgili de açıklama yapan Okan Buruk "Başakşehir olarak transfer yapmayı düşünmüyoruz. Kadromuzdan ayrılan olursa oyuncu bakarız şu an bakmıyoruz. Robinho ile Caicara'ya Brezilya'ya gittikleri için 2 gün izin verdik. Robinho'ya şu anda bir teklif yok, ilerleyen günlerde ne olur bilmiyorum." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER