Olay yaratacak iddia: ‘'Monaco, Falcao’dan intikam alıyor!’'

Galatasaray'ın uzun süredir transferini bitirmeye çalıştığı Falcao transferini Kolombiya’nın ünlü spor gazetecisi Juan Felipe Cadavid değerlendirdi. Monaco'nun intikam peşinde olduğunu vurguladı.

Olay yaratacak iddia: ‘'Monaco, Falcao’dan intikam alıyor!’'

Kolombiya’nın ünlü spor gazetecisi Juan Felipe Cadavid, Radamel Falcao’nun transferinde yaşanan gelişmelerle ilgili özel açıklamalar yaptı, yaşananların perde arkasını anlattı

Petrov’un açıklamaları şok yaratmıştı

Monaco ikinci başkanı Petrov dün, futbolcunun kendileriyle kontratının sürdüğünü belirtip Kolombiyalı oyuncuyu takımda tutmak istediklerini duyurmuş, bu açıklamalar bitti gözüyle bakılan transferde şok etkisi yaratmıştı.

‘Üçlü mutabakat vardı, Monaco caydı’

Felipe Cadavid konuyla ilgili olarak “Falcao ve Galatasaray transfer için çoktan anlaştılar. Hatta Monaco da bunda mutabık kalmıştı ancak kulüp sonradan fikrini değiştirdi” diyerek şöyle devam etti:

‘Falcao yeni teklifi de geri çevirdi’

“Fikrini değiştiren Monaco sonrasında futbolcuya tekrar sözleşme yenileme teklif etti. Ancak Radamel Falcao bunu da kabul etmedi. Fransız ekibi bunun üzerine karşılık olarak kendisini bırakmama tavrı göstermeye başladı”

‘Onca şeyden sonra inanılmaz!’

“Monaco, kendisinin teklifini kabul etmeyen oyuncusuna karşı misilleme yaptı. Sözleşme yenilemediği için Falcao’dan intikam alıyorlar. Falcao’nun kendileri için yaptığı onca şeyden sonra bu tutumları inanılmaz”

Hayal kırıklığı içinde kaldı’

Sorunun birkaç gün içinde çözülmesini ve Galatasaray’a transferinin sonlanmasını beklediği bir anda bunları yaşayan yıldız futbolcunun, yıllardır formasını giydiği kulübünün tavrı nedeniyle hayal kırıklığı içinde olduğu belirtiliyor.

'Uzatma teklifi bir yıllıktı'

Öte yandan kırmızı-beyazlıların, sözleşmesi 2020'ye kadar süren Kolombiyalı forvete yaptığı uzatma teklifinin bir yıllık olduğu, oyuncunun Galatasaray'a transferinde anlaşıldığı gerekçesiyle bunu geri çevirdiği kaydedildi. (Milliyet)

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER