"Önümüze her gün, her saat hiç ummadığımız ve beklemediğimiz engeller çıkıyor ancak biz..."

Galatasaray'ın Spor Toto Süper Lig'de elde ettiği 22. şampiyonluk ve Türkiye Kupası'ndaki 18. zafer, Antalya Galatasaraylılar Derneği'nin düzenlediği geceyle kutlandı.

"Önümüze her gün, her saat hiç ummadığımız ve beklemediğimiz engeller çıkıyor ancak biz..."

Teknede organize edilen şampiyonluk kutlamasına Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz katıldı ve Sarı Kırmızılıların kazandığı 22. Süper Lig kupası ile 18. Türkiye Kupası organizasyonda sergilendi.

Kutlamanın başında Antalya Galatasaraylılar Derneği Başkanı Gökmen Güzel sahneye gelerek bir konuşma yaptı.

Antalya Galatasaraylılar Derneği Başkanı Gökmen Güzel, konuşmasında şunları söyledi:

“Değerli arkadaşlar, değerli dostlar, değerli Galatasaraylılar, bugün hep beraber olduğumuz için büyük bir gurur ve mutluluk duyuyorum. Sizlerle birlikte olmak her şeye değer. Çok önemli gayretler gösterdik, birçok sıkıntıyı birlikte bertaraf ettik. Bunları yaparken bizi ileriye iten eden sizlerin verdiği destek ve motivasyondu. Katkınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Daha sonra davetlilere hitap eden Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Çok değerli Galatasaraylı kardeşlerim. Bu sanırım dördüncü bir arada bulunuşumuz. Düzenli olarak gelme şansı bulduğum ender kutlama yaptığımız yerlerden birisi Antalya… Sevgili Gökmen Başkanımla beş yıldır tanışıyoruz, dördüncü defadır üst üste ne yönetimdeydim ne bir yerdeydim sizin gibi bir taraftarken zamanında kutlamanıza katılmıştım. Sizlerin içindeki o coşku, o sevinç, o parıltı beni müthiş mutlu etmişti. Daha sonra başkan oldum. Ne şükür ki üst üste iki defa üç kupayı birden burada kutlamak bize nasip oldu hep birlikte. İnan edin bütün şampiyonluk yürüyüşleri bütün camialar için zahmetli ve meşakkatli. Bizim kuruluşumuzdan bugüne, rahmetli Kurucu Başkanımız Sayın Ali Sami Yen’den bu yana çeşitli engeller önümüze çıkmaya devam ediyor. Bizim de önümüze her gün, her saat hiç ummadığımız ve beklemediğimiz engeller çıkıyor. Ancak biz sizin gözünüzdeki parıltıya bakarak desteğinizle mücadeleye devam ediyoruz. Bu neticede bir ruh, bir inanış, sahiplenme, ait olma, vefa ve teşekkürle birlikte yürüyen bir değer. Ben ne mutlu ki Galatasaraylıyım ne mutlu ki sizler varsınız, ne mutluyum Galatasaraylıyım diyenlere.”

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in konuşmasının ardından, Antalya Galatasaraylılar Derneği Başkanı Gökmen Güzel, Başkan Cengiz'e plaket takdim etti. (Galatasaray.org)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER