Onyekuru, geleceği ile ilgili konuştu!

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Henry Onyekuru, antrenman öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Onyekuru, geleceği ile ilgili konuştu!

Henry Onyekuru, hafta sonu oynayacağımız Beşiktaş maçı ile alakalı “Kendi sahamızda oynayacağımız bir maç, bu bizim için çok büyük bir avantaj. Taraftarımız ile beraber yüzde yüzümüzü sahaya koyarak, son maçta istediğimiz gibi bir sonuç alamadık ama tıpkı önceki maçlarda yaptığımız gibi güzel bir sonuç almak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Basın mensupları tarafından Fenerbahçe’ye kafayla attığı gol hatırlatılan Onyekuru, “Fenerbahçe maçında gol attığım gibi pozisyonların gelmesi beni de mutlu ediyor tabii ki. Sonuçta bana gol şansı doğuruyor. Umarım Beşiktaş maçında bu tip pozisyonları yakalarım. Ancak benim her zaman söylediğim en önemli şey takımın galip gelmesi. Ben de bu takımın bir parçasıyım, en büyük hedefimiz Beşiktaş maçından üç puanla ayrılmak” sözlerini sarf etti.

Son olarak Galatasaray’daki geleceği sorulan Onyekuru, “Şu anda geleceğimden ziyade önümüzdeki dört maça odaklanmak istiyorum. Önümüzde dört tane finalimiz var, kazanmamız gereken dört tane maç var. En büyük hedefim bu maçlara en iyi şekilde odaklanıp şampiyon olmak. Geleceği ondan sonra hep beraber göreceğiz” sözlerini kullandı.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2019, 02:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER