Ortalık karıştı! Galatasaray'ın transfer etmek istediği Mısırlı yıldız için acil toplantı...

Sarı kırmızılıların gelecek sezon 10 numaralı formayı emanet etmek istediği Mohamed Magdy 'Afsha' için önemli bir gelişme yaşandı. Aslan'ın 3 milyon euro satın alma opsiyonuyla 1 yıllık 1.5 milyon euro kiralama teklifi yaptığı Mısır'lı yıldız için hocası devreye girdi ve yönetimle bu transfere ilişkin konuştu. İşte detaylar...

Ortalık karıştı! Galatasaray'ın transfer etmek istediği Mısırlı yıldız için acil toplantı...

Galatasaray'ın Belhanda'dan boşalan 10 numaralı formayı devretmek istediği Mohamed Magdy 'Afsha' konusunda önemli gelişmeler yaşandı.

Mısır basınında konu ile ilgili yer verilen haberde, Cimbom'un El Ahly yönetimine oyuncu için yaptığı teklifle beraber teknik direktör Pitso Mosimane'nin, bu teklifin ardından yönetimin kapısını çaldığı aktarıldı.

İşte o haber ve detaylar;

"El Ahly kulübü teknik direktörü Pitso Mosimane, takımının oyun kurucusu Afsha'nın takımda kalmasına dair atakta bulundu. Oyuncusuna Avrupa'dan tekliflerin gelmesinin ardından ayrılma ihtimali göz önüne alındı ve buna karşı çıkıldı.

Özellikle son 2 sezonda El Ahly formasıyla harika işlere imza atan Afsha'nın, kulübüne ekonomik anlamda büyük para kazandıracak olmasına karşın ayrılığı veto yedi.

Kulübe yakın bir kaynak, Pitso Mosimane'nin, Afsha'nın satılmasına karşı çıktığını ve El Ahly kulüp yönetimine konu ile ilgili görüşlerini ilettiğini, özel bir toplantı yaptığını ifade etti.

Mosimane'nin, kulübün planlama ve yönetim komitesiyle yaptığı görüşmede; oyuncunun büyük bir yeteneğe sahip olduğunu, takım içerisindeki rolünün çok önemli olduğunu ve kendisinin herhangi bir alternatifinin olmadığını söylediğini aktardı."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER