Ozan Kabak hangi takıma transfer olacak? 3 talip...

Stuttgart forması giyen Ozan Kabak'ın hangi takıma transfer olacağı merak ediliyor.

Ozan Kabak hangi takıma transfer olacak? 3 talip...

Ara transfer döneminde Galatasaray'dan 11 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Stuttgart'a giden Ozan Kabak'a, Milan Kulübü talip oldu.

İtalyan devinin yanı sıra Bayern Münih ve West Ham United da Ozan Kabak için resmen devreye girdi. 3 kulüpte Ozan'ın Stuttgart ile imzaladığı kontratta yer alan 15 milyon euroluk fesih bedelini ödemeye hazır olduğunu belirtti. 

Bu arada iddiaların aksine Porto'nun ise alternatifler arasında yer almadığı belirtildi. 3 büyük kulüpten resmi teklifler alan Ozan Kabak, menajeri Fazıl Özdemir ile birlikte kararını ay sonunda verecek. 15 milyon euroluk fesih bedelini ödemeye hazır olan 3 kulüp arasında Ozan Kabak, 30 Haziran tarihine kadar tercihini yapacak. 

MILAN, FESİH BEDELİNİ ÖDEMEYE HAZIR

Bu arada önceki gün İtalyan medyasının haberine göre Milan Sportif Direktörü Paolo Maldini, önceki gün Ozan Kabak'ın menajeri Fazıl Özdemir ile bir araya geldi. Milano'da gerçekleşen görüşmede Maldini, Stuttgart Kulübü ile imzaladığı kontratta ‘ 15 milyon euroya serbest kalır' maddesi bulunan Ozan Kabak için fesih tazminatını ödemeye hazır olduklarını iletti.

MATS HUMMELS SONRASI BAYERN İDDİASI

Bayern Münih'in Mats Hummels'i Borussia Dortmund'a satmasının ardından Ozan Kabak iddiaları da daha sık dillendirilmeye başlandı. Bayern'in Hummels'in yerine genç futbolcuyu transfer etmek istediği belirtiliyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER